Hidiv Kasrı’nda iftar

Ramazanda nezih, yemekleri güzel, manzarası güzel bir yerde iftar yapmak isteyenler için ideal bir mekan Hidiv Kasrı.

Arkadaşlarla beraber gittik.Tam 16 kişi. Eğlenceli ve güzel bir gün geçirmek isteyenlere tavsiye ederim. Ramazan da kaliteli yemek yemek isteyenlere ideal bir mekan. Eşsiz bir boğaz manzarası var. Çocuğu olanlar için çocuk parkı da var. Araba park etme sorunuda yok. İçeride bolca yer var. Park bedeli saat sınırlaması olmaksızın 5 TL.

İftar menüsü açık büfe uygulamalı. Açık büfe dışarda resimdeki alanda kuruluyor.Ne isterseniz var.Hepsinin tadı güzel,hepsi birbirinden başarılı sunumlar. Fiyat olarak 49,50 TL kişi başı bedeli. İlk çok mu acaba falan dedik. Kalitesi ve keyfi değdi 50TL’ye.

Nasıl gidilir derseniz eğer? Tarifi çok basit. İkinci köprüden anadolu yakasına doğru giderken ilk çıkış Anadolu hisarı ikinci çıkış Kavacık. Kavacık çıkışından çıkıp merkezden kanlıcaya gider gibi yola devam ediyorsunuz. Hemen karşınıza çıkıyor Hidiv Kasrı tabelaları. Kaybolmazsınız çok kolay anlayacağınız. Ramazan bitmeden bence iftarın bir de orada tadına varın derim.

“Hidiv Kasrı’nda iftar” için bir yorum

  1. Biz de gittik geçen akşam Hidiv Kasrına. Yemekler gerçekten güzeldi. Tavsiye ediyorum ramazanda bir gün kendinize torpil geçin :)nn1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir