duBle waffle

Tatlı krizleri anında en çok tercih edilebilecek, özel hamuru arasında sunulan çikolata ve meyvelerin doyumsuz tadı ile ilk akla gelen şeydir waffle. Güzel yapan bir çok yer vardır eminim. Metrocity alışveriş merkezindeki wafflecı, ortaköydekiler, bambi bile güzel denebilir.

Peki böyle bir tatlı krizinizi kim mahvedebilir. En iyi waffle’ın onlarda olduğu imajını veripte elinize tutuşturdukları waffle dan sonra bu herhalde atıştırmalık arkası gelecektir diye bekleyip elinize verdikleri şeyin waffle olduğunu öğrendiğinizde yaşadığınız mutsuzluğu kim sağlayabilir size. Ben söyliyeyim hiç yorulmayın. Cevahir Alışveriş merkezinde yer alan duBle waffle’cı.

Bir kere waffle hamuru sıcak ve yumuşacık olur.Bu gayet soğuk ve kıtır kıtırdı.
Waffle dediğiniz şeyin içinde bol çikolata olur. Genelde ben sütlü,fındıklı,bitter bütün çikolatalardan sürdürürüm içine. Burda sadece bir çeşit çikolata seçebiliyorsunuz. Sütlü,bitter,nutella gibi.tek çeşit.
Waffle’ın içinde meyve olur.Dolu dolu.Çilek,kivi,muz gerçi burdada koyuyorlar ama arıyorsunuz waffle içinde. Sayıyla anlayacağınız.
meyveleride koyduktan sonra süslersiniz waffle’ı.Parça çikolata,fındık içi,kuru meyve parçaları,hindistan cevizi gibi. Bunlar sadece pudra şekeri serpiyorlar azıcık. Anlayacağınız bence İstanbul’un hatta Türkiye’nin en kötü wafflecısı. Kesinlikle gidipte paranıza yazık etmeyin. Gidin çikolata alın kendinize daha iyi olur bence.

“duBle waffle” üzerine 3 yorum

  1. Ay hakikaten duygularıma tercüman oldun artı üstüne satıcının bize yaptığı terbiyesizliği söylemiyorum bile. Hayatımda yediğim en kötü waffle dı resmen o kadar para verip birde üstüne terbiyesizlik gördük. Kesinlikle önermiyorum

  2. yani yaptıkları sünger gibi iğrenç hamuru yağ içinde yumurtadan bile çalınmış hiçbişeye benzemeyen wafflelarını geçtim üzerine konulan meyveden bile çalma hırsı içerisinde isterseniz hepsinden koymiim az koyiim die bi tepkiyle karsılastk bugn aynı yerde ck yakn bi arkadasmla ve şok olduk. alınca zaten tadı hçbişeye benzemiyodu çikolata sosu suyla karıştırılmış bi hayli inceltilmisti. waffleın içi boştu fos diye sönüyodu çatalı batırınca yani herşeyiyle balondu ayrıca üstüne üstlük denge durumu çok da yerinde olmayan tacizkar işletmecisi rahatsz edici bi şekilde uzun bi süre otrduumuz zmn boyunca bizi izlemiş olmalı ki kalkarken ne sorununuz var ne gülüp duruyodunuz dedi ve biz şoku üstümüzden atamadan arkadaşıma terbiyesiz terbiyesiz diye yürüyen merdivenlere doğru sarkıp bağırdı isterse bizi attırırmış! güldük aramızda diye. yani yorumu sizlee bırakıyorum ama lütfen kazıklanmak istemiyosanız başka waffle alternatiflerini göz önünde bulunrudun en son gideceğiniz yer olsun. şikayetimizi de en kısa zmanda site üzerinden de gerçekleştirmeyi düşünüyoruz

  3. yani yaptıkları sünger gibi iğrenç hamuru yağ içinde yumurtadan bile çalınmış hiçbişeye benzemeyen wafflelarını geçtim üzerine konulan meyveden bile çalma hırsı içerisinde isterseniz hepsinden koymiim az koyiim die bi tepkiyle karsılastk bugn aynı yerde ck yakn bi arkadasmla ve şok olduk. alınca zaten tadı hçbişeye benzemiyodu çikolata sosu suyla karıştırılmış bi hayli inceltilmisti. waffleın içi boştu fos diye sönüyodu çatalı batırınca yani herşeyiyle balondu ayrıca üstüne üstlük denge durumu çok da yerinde olmayan tacizkar işletmecisi rahatsz edici bi şekilde uzun bi süre otrduumuz zmn boyunca bizi izlemiş olmalı ki kalkarken ne sorununuz var ne gülüp duruyodunuz dedi ve biz şoku üstümüzden atamadan arkadaşıma terbiyesiz terbiyesiz diye yürüyen merdivenlere doğru sarkıp bağırdı isterse bizi attırırmış! güldük aramızda diye. yani yorumu sizlee bırakıyorum ama lütfen kazıklanmak istemiyosanız başka waffle alternatiflerini göz önünde bulunrudun en son gideceğiniz yer olsun. şikayetimizi de en kısa zmanda site üzerinden de gerçekleştirmeyi düşünüyoruz
    ..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir