Disney Live! gösterisindeydik

Disney Live! Mickey’nin Masal Dünyası

5 Şubat Cuma akşamı Disney Live!  özel gösterimine davetliydik.

Çocuklar için gayet çekici keyifli bir gösteri. Biraz kenardaydı yerimiz. O yüzden çektiğimiz fotoğraflar çok iyi görünmüyor olabilir.

Biletler için : biletix.com
1. Kategori: 133,00 TL
2. Kategori: 83,00 TL
3. Kategori: 66,50 TL
4. Kategori: 50,50 TL
5. Kategori: 34,00 TL

Ulaşım:
Haliç Kongre Merkezi – Sütlüce – İstanbul
Haliç Köprüsü Sütlüce çıkışından sonra 2dakikalık mesafede.
Ulaşım için korkiyi bu linkte görebilirsiniz.

Tüm detaylar için: İstanbul Çocuk Tiyatrosu web sitesi

Gösteri hakkında bilgi:

Disney Live! “Mickey’nin Masal Dünyası”, Türkiye’de sahnelenecek bu ilk büyük gösteri, Disney’in masalsı atmosferiyle, sadece çocukları değil tüm aileyi unutulmaz bir deneyimle buluşturuyor.

Mickey, Minnie, Donald ve Goofy’nin sunumuyla, Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler, Sindirella, Güzel ve Çirkin masallarının canlandırıldığı gösteride, görkemli bir dekor, etkileyici koreografi, yaratıcı ışıklandırma ve muhteşem kostümler ön plana çıkıyor.

Disney Live! Mickey’nin Masal Dünyası’nın konusu

Mickey ve arkadaşları evin tavan arasında saklı, sihirli bir hikaye kitabını bulurlar. 4 arkadaş merakla sayfaları çevirirken masallar gerçek olmaya başlar. Bu yolculukta, izleyiciler de, ipuçlarını arayarak ve şarkılara eşlik ederek eğlenceye katılırlar. Gösteriyi sunan Mickey ve arkadaşları için sihirli hikaye kitabı, inanılmaz maceraların kaynağı olur. İzleyiciler de müziği, dansı ve kahkahalarıyla ailece paylaşılan unutulmayacak bir deneyim yaşarlar.

Disney Live! Mickey’nin Masal Dünyası, herkese büyük bir keyif veriyor. Yepyeni bir alışkanlık yaratması ve bu deneyimi yaşayan çocukları sahne sanatlarına ve müziğe yakınlaştırması hedefleniyor. İstanbul Çocuk Tiyatrosu, Disney’in birçok ana karakterinin aynı sahnede görüleceği bu muhteşem aile gösterisini tüm çocuklarımıza armağan ediyor. Kaçırmamanızı öneriyoruz.

Yer:  Haliç Kongre Merkezi – Sütlüce – İstanbul
(Tarif olarak;   Haliç köprüsü Sütlüce çıkışından 2dk mesafede.  Sütlüce askerlik şubesini geçince. Feshane’nin karşı kıyısında.

Gösterinin orjinal web sitesi:
http://disney.go.com/DisneyLive   (ingilizce)

ict-turkey.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir